PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY ÚVODNÍ STRANA KONGRESOVA TURISTIKA AKTIVNI DOVOLENA CIRKEVNI PAMATKY KOUZLO HRADU A ZAMKU LAZNE ZLATA PRAHA KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ USTECKY KRAJ MORAVSKOSLEZSKY KRAJ ZLINSKY KRAJ OLOMOUCKY KRAJ JIHOMORAVSKY KRAJ PARDUBICKY KRAJ KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ VYSOCINA PRAHA STREDOCESKY KRAJ USTECKY KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKY KRAJ KARLOVARSKY KRAJ FOLKLORNÍ SDRUZENÍ ČESKÉ REPUBLIKY CESKY ROZHLAS BESKYDY-VALASSKO SLEZSKA HARTA CZECH TOURISM
Středa 18.09.2019
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Základní informace o ČR
Česká NEJ
Kraje ČR
Turistické regiony
Turistické oblasti
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Databanka akcí
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
PRAHA SRDCE EVROPY
  Město PRAHA
Pražská informační centra
Kalendář akcí v Praze
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Kongresová turistika
  Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Výstavnictví a propagace
Kongresy a konference
Veletrhy a výstavy
Turistika a volný čas
  Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Pěší turistika
Agroturistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Sport a relaxace
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba

Pobyty v areálu Bohema Zlaté Hory

        Sportovní pobyty a soustředění       Dětské pobyty a školy v přírodě 
Firemní školení a semináře Rodinné pobyty
Nabídka pobytů pro seniory Nabídka cykloturistiky
Zimní a lyžařské pobyty


Areál nabízí návštěvníkům:Sportovně rekreační areál Bohema Zlaté Hory se nachází v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky. O jedinečnosti zdejšího prostředí svědčí fakt, že v sousedství se nachází dětská léčebna se zaměřením na léčení horních cest dýchacích. Další jedinečností areálu Bohema je zdroj vlastní pramenité vody, jejíž kvalita splňuje ty nejpřísnější hygienické požadavky, a to bez použití chemických látek.

Přehled kompletních cen za ubytování, stravování a poskytované služby naleznete zde.

V areálu jsme připravili podmínky pro všechny skupiny návštěvníků - fotogalerie. Stačí si jen vybrat který tip pobytu Vám bude vyhovovat:


Sportovní pobyty a soustředění


Areál nabízí široké podmínky pro soustředění sportovních klubů, možnost kruhového tréninku s využitím posilovny, sauny a maséra, travnaté fotbalové hřiště dle standardu UEFA, multifunkční sportovní hřiště s umělou trávou (basketbal, volejbal, bedminton,...), ideální terén pro běžecký trénink v horském prostředí v okolí areálu.

Ke koupání je možno využít bazén 25 m. V areálu je i minigreengolfové hřiště s 18 jamkami, pujčovna horských kol, multifunkční krytá hala (2 tenisové kurty, minifotbal, nohejbal, volejbal,...), brusle in-line, ping-pongové stoly, tenisový kurt s umělým povrchem, hřište pro plážový volejbal a další široká škála sportovního náčiní. Volný čas je možno trávit turistickými výlety do přírody.
Dětské pobyty a školy v přírodě


Ubytování pro děti zajišťujeme ve 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, dvoulůžkových chatkách nebo bungalovech pro 8-10 osob. Široká škála stolních her, pujčovna dětských kol, velká betonová plocha na kreslení, dětské diskotéky, výlety do přírody a poznávací zájezdy. Bohatý program včetně využití sportovišť.

Firemní školení a semináře


Hledáte místo pro pořádání větších firemních školení? Nabízíme vhodné prostory i servisní zabezpečení pro semináře, kurzy, porady, atd. Jsme schopni připravit a zrealizovat Firemní akci pro zaměstnance spojenou se sportovním pobytem. Nabízíme ubytování a stravování na úrovni, jakou potřebujete.

Rodinné pobyty


Pro rodiny nabízíme peciální pokoje s oddělenou ložnicí pro rodiče a děti s vlastním sociálním zařízením nebo rodinné bungalovy pro 8-10 osob. Pro mladé jsou k dispozici dvoulůžkové chatky. Bohatá nabídka kulturního a turistického vyžití spolu s nabídkou našeho areálu zaručuje spokojenou rekreaci pro všechny.

Cykloturistika a MTB


Velmi vhodné cykloturistické trasy v okolí areálu. Náročnost tras vhodná pro každého. V okolí Zlatých Hor Vám nabízíme přes 200 km značených cykloturistických tras. Areál nabízí zapůjčení horských kol, úschovu kol a v případě problémů i zprostředkuje servis a opravu.

Nabídka zimních pobytů


Nabízíme Vám pobyt v areálu, který je vybudován v krásném prostředí Jeseníků. V zimním období se nabízí mnohostranné využití areálu. Zejména sportovci či lidé, kteří chtějí aktivně odpočívat, mají u nás vynikající možnosti k běžkovému i sjezdovému lyžování.

Nabídka pobytů pro seniory


Ideální klidné prostředí (areál je ze tří stran chráněn lesem, mimo zastavěnou část obce Zlaté Hory), dostatek turistických stezek (Mechové jezírko na Rejvíze, Zlatorudné mlýny, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, atd.), poutní místo - kostel Marie Pomocné v sousedství areálu, výborná kuchyně, fakultativní výlety, opékání u ohně, sběr hub, možné výlety do Polska - návštěva trhů v Nyse nebo výlet k Otmuchowským jezerům.
LOKALIZACE


Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: František Chovanec org. 56, 02.12.2004 v 14:10 hodin
Copyright 1998-2019 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
VELETRHY
  FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
  TURISTIKA